ppnt gdynia | centrum designu

W tym roku spotkamy się w sieci.

Uwaga! Przeprojektowaliśmy festiwal. Podczas Gdynia Design Days mówimy o projektowaniu, jako sposobie rozwiązywania problemów. Co roku podkreślamy rolę i odpowiedzialność projektantów, branży kreatywnej, biznesu i samorządów w projektowaniu produktów, usług, przestrzeni. Pokazujemy, że design to ciekawość, ciekawość zmiany.

Festiwal to 365 dni pracy. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wartościowe treści i nawiązaliśmy współpracę z wyjątkowymi ludźmi – wszystko po to, aby stworzyć kreatywną platformę wymiany myśli i spotkać się z Wami. Cieszyliśmy się, że kolejny raz tak wiele osób przyjedzie do Gdyni, jednak musimy zmienić plany. W obliczu pandemii stanęliśmy przed decyzją: czy, kiedy i w jakiej formie zorganizować tegoroczną edycję. Rozważnie i z pełną odpowiedzialnością podeszliśmy do postawionego przed nami  wyzwania. Postanowiliśmy przeprojektować festiwal i w tym roku spotkamy się w sieci.

Stworzyliśmy wyjątkowe wydanie Gdynia Design Days na czas kryzysu. Niepewność i zmienność zmusza nas do skupienia się na prawdziwych wartościach, które dla każdego w tej chwili mają inne oblicze. Gdy wszyscy robimy pauzę, starajmy się pozostać uważni na inne wyzwania, które nadal potrzebują mądrych, funkcjonalnych i trwałych rozwiązań.

Kontynuujmy globalną dyskusję pod hasłem UWAGA. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nowe technologie i narzędzia online będą wspierać rozpowszechnianie scenariuszy przyszłości i roli projektowania. Dobra wiadomość jest taka, że wszyscy, niezależnie od tego gdzie będziecie, skorzystacie z ogromnej wiedzy, jaką co roku serwuje festiwal. Uwaga, czas na zmiany!
Pozostańmy w kontakcie.

Wkrótce podamy więcej szczegółów na temat wirtualnej wersji Gdynia Design Days i tego, jak możesz wziąć udział. Aby mieć pewność, że nic Ci nie umknie, śledź stronę internetową i media społecznościowe Gdynia Design Days.