ppnt gdynia | centrum designu

EcoDesign Circle 4.0 to kontynuacja międzynarodowego projektu EcoDesign Circle realizowanego w latach 2016-2019.

EcoDesign Circle 4.0

W gdyńskim parku Kolibki powstała nowa instalacja przestrzenna.Nowy design w Parku Kolibki

CTCC, czyli Creative Traditional Companies Cooperation, to projekt unijny koncentrujący się na wzroście innowacyjności małych i średnich przedsiębiorstw w regionie nadbałtyckim.Creative Traditional Companies Cooperation

Po raz ósmy redakcja ELLE Decoration wraz z Centrum Designu Gdynia i Gdynia Design Days organizuje konkurs dla młodych projektantów, kreatorów, studentów szkół artystycznych i dla każdego, kto marzy o sukcesie w świecie designu.

Młodzi na Start | Zgłoś swój projekt i wygraj 20 000 zł!

EcoDesign Circle to międzynarodowy projekt realizowany przez siedem organizacji ze świata designu mający na celu wykorzystanie potencjału innowacyjnego jaki drzemie w ekologicznym projektowaniu.

EcoDesign Circle

Rozpoczęła się pierwsza odsłona nowego, miejskiego konkursu koordynowanego przez Centrum Designu Gdynia.

Konkurs – wdrażanie dobrych praktyk projektowych w przestrzeni miejskiej 2017

Trwa kolejna odsłona Konkursu na działania z zakresu kształtowania przyjaznej przestrzeni publicznej.  

KONKURS - kształtowanie przyjaznej przestrzeni publicznej 2017

Pierwszy raz od ponad 20 lat neon sekwencyjny rozświetlił dzielnicę Redłowo. Projekt zrealizowało Stowarzyszenie Traffic Design we współpracy z Centrum Designu Gdynia. Premiera witacza odbyła się 15 grudnia 2016 tuż po zachodzie słońca.

Neonowy miejski witacz

Najważniejszy letni festiwal w Polsce nastawiony na tworzenie prototypów i kreowanie nowej rzeczywistości projektowej.

GDYNIA DESIGN DAYS

NIEMAPA, to seria ilustrowanych przewodników po mieście dla rodzin, która już na wiosnę będzie miała swoją gdyńską edycje.

Weź NIEMAPĘ i chodź na spacer po Gdyni!

Stawiasz pierwsze kroki w branży mody? Szukasz wskazówek jak wkroczyć na rynek i osiągnąć sukces? A może ciekawi cię jak wyglądają kulisy powstawania wielkich marek?

MODA: jak odnaleźć się w branży?

Co świadczy o jakości przestrzeni wspólnej na osiedlu mieszkaniowym? Jak kształtują się relacje sąsiedzkie? Co dzieje się między budynkami? 

Wystawa DOM.OSIEDLE.MIESZKANIE

SIECI to główna wystawa Gdynia Design Days 2015, która wprost odwołuje się do struktury sieciowej miasta i próbuje wykorzystać design do poprawy jej kondycji.

Wystawa SIECI

Trawa Do Rzeczy, czyli gdyński szlak rekreacyjny. Centrum Designu Gdynia chce promować w śródmieściu Gdyni publiczną zieloną przestrzeń przyjazną mieszkańcom i turystom.

TRAWA DO RZECZY

GDYNIA CITY TRANSFORMERS

WYSTAWA MIASTO+

Wystawa prezentuje 12 produktów pomorskich projektantów w oryginalny, niekonwencjonalny sposób - poprzez ich zapach i smak...

WYSTAWA SMAK PRZEDMIOTU

WYSTAWA NA STYKU

WYSTAWA WSPÓŁCZESNE IMPROWIZACJE

TEMATY TRENDowate