ppnt gdynia | centrum designu

Centrum Designu w zespole ekspertów Creative Broker Network

Paulina Kisiel, Ewa Chudecka oraz Karolina Cygert z PPNT Gdynia | Centrum Designu dołączyły do zespołu ekspertów Creative Broker Network utworzonego w ramach projektu unijnego Creative Traditional Companies Cooperation.

CTCC, czyli Creative Traditional Companies Cooperation, to projekt unijny koncentrujący się na pobudzaniu innowacyjności małych i średnich przedsiębiorstw w regionie nadbałtyckim. Głównym celem projektu jest rozwój innowacyjności małych i średnich firm poprzez współpracę międzysektorową.

Creative Broker Network
to zespół specjalistów działających w metodologii Design Thinking i Design Driven Innovation, wspierających start-upy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju regionalnego. Międzynarodowy zespół pomaga w procesie rozwoju innowacji MŚP zielonego i niebieskiego sektora gospodarki.


Zespół Creative Broker Network to wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów, mający za zadanie doradzić, wspierać i pomagać w prowadzeniu międzysektorowego procesu innowacji przedsiębiorstwom poprzez przeprowadzanie kreatywnego audytu jak również modernizacji dotychczasowej wiedzy i doświadczeń w nowe formy innowacyjne.

Specjalista - Creative Broker może zostać zaangażowany przez wybraną firmę w projekt na każdym jego etapie. Przeprowadza firmę przez proces innowacji sprawiając, że staje się bardziej konkurencyjna na rynku, zrównoważona i gotowa na przyszłe transformacje. Wybrany specjalista wspiera firmę w rozwoju produktu, usługi oraz wprowadzeniu nowych modeli biznesowych. Creative Broker ułatwia efektywne wykorzystanie zasobów, które w procesie są analizowane, ponownie łączone i wykorzystywane w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb klientów.
 

Zobacz cały zespół ekspertów: https://movecreative.eu/creative-broker-network

Partner:

ewa chudecka

ewa chudecka

Ekspert Design Management, producent wydarzeń w PPNT Gdynia | Centrum Designu. Historyk sztuki i projektant wnętrz. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z Design Management na SWPS, w ramach których rozwija kompetencje z zakresu Zarządzania Innowacjami. Pracuje w PPNT Gdynia | Centrum Designu od 2013 roku, gdzie wspiera firmy we wdrażaniu procesów projektowych oraz współtworzy festiwal Gdynia Design Days.

Karolina Cygert

Karolina Cygert

Specjalista ds. projektów unijnych w PPNT Gdynia | Centrum Designu. Absolwentka stosunków międzynarodowych oraz studiów podyplomowych z zakresu public relations. Od 2017 roku zajmuje się zarządzaniem projektami europejskimi oraz wsparciem MŚP we wdrażaniu innowacji. Koordynator Gdynia Design Days w zakresie rozwijania współpracy ze sponsorami i partnerami międzynarodowymi.

ewa janczukowicz-cichosz

ewa janczukowicz-cichosz

Wicedyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, odpowiada za jego rozwój, komunikację i promocję oraz działania kreatywne. Doświadczony projekt manager, wykorzystujący w swojej pracy zagadnienia z zakresu design management, zrównoważonego rozwoju oraz ekonomii cyrkularnej. Ekspert w zakresie komunikacji strategicznej oraz budowania marki. Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz interdyscyplinarnych studiów Design Management prowadzonych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wspólnie ze Szkołą Główną Handlową.  

Partner PROJEKTU:

projekt EU: