ppnt gdynia | centrum designu

Gdynia Design Days 2017 - dziękujemy

Dziękujemy wszystkim obecnym podczas Gdynia Design Days 2017 — uczestnikom, odwiedzającym, kuratorom, prelegentom oraz prowadzącym warsztaty. 

Ponad 20 wystaw, 100 warsztatów i wykładów. 6 000 gości z całej Polski oraz z zagranicy. Festiwal Gdynia Design Days po raz 10. stał się letnią stolicą odpowiedzialnego projektowania. Jak design może wpływać na tworzenie się rozwiązań dla palących problemów współczesnego, zglobalizowanego świata i jak ważną rolę może odgrywać przeszłość w projektach jutra? Między innymi na te pytania organizatorzy i odwiedzający szukali odpowiedzi na tegorocznych wystawach, warsztatach i wykładach.

Mamy nadzieje, że twórczy SZTORM przyniósł Wam morze inspiracji! Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych tegorocznych Partnerów: Gdyńskie Centrum Filmowe, BATORY, Muzeum Miasta Gdyni, IKEA.pl, LUMANNdesign.com, Mercedes-Benz Witman, THE HAZE, DUCK DUCK RAINCOAST, BIOTREM, Łucznik, DaWanda.com, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, GŁÓWNA OSOBOWA/kuchnia i bar, Sztuka Wyboru
oraz
Patronów Medialnych: ELLE Decoration Polska, DesignAlive, F5, LABEL, Wyborcza.pl Trójmiasto, Co Jest Grane24, Radio Gdańsk S.A., Trojmiasto.pl, LADNYDOM.pl, Prestiż magazyn trójmiejski, DEKOEKO.com, {designerka.pl}.

Liczymy na to, że kolejna edycja GDD zaciekawi was, zainspiruje i zmotywuje do pracy. Jednak na razie musimy na nią poczekać. Do zobaczenia za rok!

Zobacz relację z festiwalu