ppnt gdynia | centrum designu

Młodzi na Start | Pokaż swój projekt i wygraj 10 000 zł!

Już po raz siódmy redakcja magazynu Elle Decoration we współpracy z Centrum Designu w roli mecenasa organizuje konkurs Młodzi na Start skierowany do początkujących projektantów, studentów i absolwentów szkół artystycznych. 

Tematem tegorocznej edycji jest „Drugie życie mebla. Recykling – potrzeba czy trend?”

Zadanie konkursowe "Młodzi na Start" wymaga od uczestników ogromnej kreatywności oraz precyzyjnego zrozumienia postawionego przed nimi zadania. Artyści, którzy zdecydują się na udział w konkursie będą musieli zastanowić się nad odpowiedziami na pytania: Jak nadać drugie życie meblom?  Czy rzeczywiście jest taka potrzeba, czy to tylko trend?

Z jednej strony meble, które noszą znamiona lat użytkowania mają duszę, kryją w sobie historię i oddają wyjątkowy charakter. Z drugiej strony my jako ich użytkownicy pragniemy zaskakujących zmian, nowatorskich rozwiązań i niepowtarzalności. Którą drogą pójść, żeby dostać najbardziej satysfakcjonujący efekt? Czy recykling nadaje drugie życie jednocześnie nie zabierając więcej? Efekty pracy projektantów będzie można obejrzeć podczas Festiwalu Designu „Gdynia Design Days”.

Termin naboru: 7 czerwca
Wyślij formularz! 
Wernisaż wystawy: 8 lipca, 12:00.

ELLE Decoration to międzynarodowy tytuł o wnętrzach i designie. Prezentuje najważniejsze trendy w urządzaniu wnętrz oraz podpowiada, co warto wybrać z bogatej oferty dostępnej na rynku. Magazyn inspiruje, oferuje praktyczne porady ale także przedstawia najważniejsze wydarzenia z dziedziny sztuki, kultury, architektury i designu.