ppnt gdynia | centrum designu

MODA: Produkcja sesji zdjęciowych - jak to działa?

Chcesz wiedzieć jak zrealizować profesjonalną sesje zdjęciową? Z kim współpracować i jak dobrać odpowiedni zespół? Zapraszamy 21 października do Centrum Designu Gdynia na drugie spotkanie z cyklu "MODA – jak odnaleźć się w branży".  

Porozmawiamy o tym jak wygląda proces powstania modowych sesji zdjęciowych, jakich zdjęć potrzebują marki i młodzi projektanci. Poruszymy temat dobierania zespołu i szczególnej roli dyrektora artystycznego. Opowiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa, modelki i pozostałych współtwórców sesji. Odpowiemy na pytania, które pojawią się w trakcie spotkania. Jak zawsze zachęcamy do dyskusji. Gośćmi drugiego spotkania są: Paweł Gajewski i Artur Próchnicki z September Art Agency. W programie przewidziano czas na networking i wymianę kontaktów.  

Spotkanie jest częścią cyklu „MODA – jak odnaleźć się w branży?” realizowanego przez Centrum Designu Gdynia od grudnia 2014 r. Na pierwszym spotkania duet projektowy ZUO CORP opowiedział o tym jak przetrwać na rynku pierwsze 3 lata. Październikowa odsłona poświęcona jest takim pojęciom jak look book, pack shot, sesja wizerunkowa. Trzecie, grudniowe spotkanie, dotyczyć będzie współpracy z mediami. Szczegóły już wkrótce!
 

GOŚCIE:

September Art Agency – trójmiejska agencja fotograficzna specjalizująca się w fotografii mody. Paweł Gajewski i Artur Próchnicki (założyciele) mają doświadczenie na arenie krajowej i międzynarodowej m.in. dzięki współpracy z markami Taranko, Galeria Bałtycka, Apia, Valentini, czy ECID. W ich portfolio znajdują się realizacje dla młodych, polskich projektantów, edytoriale i komercyjne kampanie reklamowe. Na co dzień współpracują z agencjami modelek, stylistami, wizażystami oraz scenografami. Ich praca to ich pasja. Priorytetem jest najwyższa jakość i indywidualne podejście do każdego fotograficznego wyzwania.  

MODERATORZY:
Iza Kotkowska i Dorota Cząstka
PARTNERZY:
Elska | Śródmieście | ELLE | Radio Gdańsk | trójmiasto.pl
ORGANIZATOR:
Centrum Designu Gdynia | Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Wstęp wolny. Ilość miejsc siedzących ograniczona. 

Partner: