ppnt gdynia | centrum designu

MODA: Nowa marka na rynku - jak przetrwać pierwsze 3 lata?

Pierwsze spotkanie z cyklu "Moda - jak odnaleźć się w branży?" integrujące branżę mody na Pomorzu poprowadzi znakomity duet projektowy - Bartek Michalec i Łukasz Laskowski – ZUO CORP. Każdemu spotkaniu towarzyszy czas na networking, sprzyjający budowaniu relacji wymianę informacji i nawiązanie współpracy. 

"dla nas ubranie to jest architektura.."
Bartek Michalec
ZUO CORP.

Bartek Michalec i Łukasz Laskowski podzielą się swoimi doświadczeniami i podpowiedzą jak przetrwać na rynku pierwsze 3 lata. Spotkanie poświęcone modzie otwiera cykl spotkań dedykowanych tej części sektora kreatywnego Pomorza. Będziemy mówić o promocji, sprzedaży i  tym jak sensownie rozwijać i kreować własną markę modową.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z ZUO CORP zrealizowanego przez Gosię Boy
https://www.youtube.com/watch?v=GacG0BmtQE8

PROJEKT: MODA - cykl spotkań pt.: "Moda - jak odnaleźć się w branży?"

Program zrzeszający, edukujący i integrujący twórców związanych z branżą mody w Trójmieście (i nie tylko!) realizowany w ramach spotkań branży kreatywnej.

Dla kogo? 
- projektantów aktywnych na rynku, 
- amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w branży, 
- menedżerów marek, 
- stylistów, fotografów, 
- dziennikarzy, blogerów, pr-owców, 
- osób związanych z branżą mody, które mają realny wpływ na kształtowanie się tej gałęzi przemysłu kreatywnego. 


Celem projektu
jest szerzenie rzetelnej wiedzy o branży, ale także realne wsparcie twórców i projektantów m.in. poprzez tworzenie sieci kontaktów i wymianę doświadczeń. Spotkania prowadzone będą przez specjalistów posiadających doświadczenie i wiedzę o funkcjonowaniu branży mody w Polsce. Każdemu spotkaniu towarzyszy czas na networking, sprzyjający budowaniu relacji wymianę informacji i nawiązanie współpracy.


Projekt realizowany przez Centrum Designu Gdynia –Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia stanowi część cyklu spotkań i działań integracyjnych dla branży kreatywnej na Pomorzu. Projekt skierowany jest do różnych grup kreatywnych: mody, wzornictwa, grafiki i architektury.

Chcesz być na bieżąco?
Wystarczy wysłać email na adres i.kotkowska@ppnt.pl w tytule wpisując "MODA"

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/667202193400912/
WSTĘP WOLNY

Zapisz się