ppnt gdynia | centrum designu

MODA: pierwsze kroki we współpracy z mediami

Jak skutecznie rozpocząć współpracę z prasą, radiem i telewizją? Co zrobić, żeby o nas pisali? Na te pytania odpowiemy podczas kolejnego spotkania z cyklu „MODA – jak odnaleźć się w branży?“, na które zapraszamy 16 grudnia do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. 

Chcesz wiedzieć jak komunikować się z dziennikarzami, by chcieli słuchać? Kiedy pisać, by trafić w harmonogram wydawniczy? Czym w kontaktach z mediami jest trzymanie ręki na pulsie? Między innymi na te pytania na najbliższym spotkaniu odpowie specjalistka od PR-u mody i autorka bloga Fashion PR Girl, Olka Kaźmierczak. W programie przewidziany jest również czas na networking i wymianę kontaktów.  
GOŚĆ:

Olka Kaźmierczak – założycielka kolektywu POP UP GRUPA. Autorka pierwszego w Polsce bloga o komunikacji mody Fashion PR Girl oraz Akademii Fashion PR Talks. Tworzyła i współtworzyła strategię PR takich marek jak Próchnik, RAGE AGE, SOHO Factory, Stabilo czy HUSH Warsaw. Inicjatorka autorskich wykładów i szkoleń na uniwersytetach w całym kraju. Autorka tekstów o modzie publikowanych w magazynach „VIVA!Moda”, „Fashion Magazine”, „FUTU Paper”, „SEZON”. Polskie „Elle” nazwało ją jedną z reprezentantek „generacji talentów”.


MODERATORZY: Izabela Kotkowska i Dorota Cząstka
PARTNERZY:  Elska | TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele | ELLE | Radio Gdańsk | trójmiasto.pl
ORGANIZATOR: Centrum Designu Gdynia | Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia  

Wstęp wolny. Ilość miejsc siedzących ograniczona.

Prosimy o mailowe zgłaszanie obecności na adres: k.czapiewska@ppnt.gdynia.pl
 

Partner: