ppnt gdynia | centrum designu

MODA: Ecommerce 3.0 – jak sprzedawać modę online, aby odnieść sukces?

Dlaczego warto wyjść poza lokalny rynek i jak rozpocząć sprzedaż na cały świat? Jakie akcje marek odzieżowych i lifestylowych są najciekawsze? Porozmawiamy o tym podczas czwartego spotkania z cyklu „MODA – jak odnaleźć się w branży?“, na które zapraszamy 27 kwietnia  do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Tym razem na warsztat weźmiemy zagadnienia związane ze współczesnym handlem. Do podzielenia się z nami swoim doświadczeniem zaprosiliśmy Patryka Pawlikowskiego i Agnieszkę Lekszycką z Shoplo – platformy do tworzenia sklepów internetowych. W pierwszej części spotkania Patryk, założyciel Shoplo, opowie o tym jak można wykorzystać prawdziwą siłę ecommerce do sprzedaży globalnej. Następnie  Agnieszka Lekszycka, odpowiadająca za rozwój rynków zagranicznych w firmie, przybliży najciekawsze jej zdaniem akcje promocyjne przeprowadzone przez polskie marki. W programie, jak zawsze, przewidziany jest również czas na networking i wymianę kontaktów.

GOŚCIE:


Agnieszka Lekszycka –
od kilku lat związana z branżą ecommerce. Pomagała rozwijać między innymi: serwis GoldenLine i hiszpański startup Travelmania. Obecnie odpowiada za rozwój rynków zagranicznych w Shoplo. Zaangażowana w edukację branży fashion w zakresie sprzedaży internetowej.


Patryk Pawlikowski –
od kilkunastu lat w branży startupowej. Pomagał rozwijać takie biznesy jak GoldenLine, Docplanner, Pracuj.pl czy Cyfrowy Polsat. Obecnie CEO i founder Shoplo. Zajmuje się też prowadzeniem własnego sklepu internetowego.


MODERATORZY: Katarzyna Czapiewska i Dorota Cząstka
PARTNERZY: ELSKA
PATRONI MEDIALNI:
ELLE | Radio Gdańsk | Trojmiasto.pl

ORGANIZATOR:
Centrum Designu Gdynia | Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia 


KIEDY:   27 kwietnia 2016, godz. 18:00

MIEJSCE:  
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, sala audytoryjna


Wstęp wolny.
Prosimy o mailowe zgłaszanie obecności na adres: k.reszkowska@ppnt.gdynia.pl
(w tytule maila prosimy wpisać "MODA 27.04")