ppnt gdynia | centrum designu

Gdynia Design Days 2019 | POLARYZACJA

Festiwalowy okres w Gdyni coraz bliżej. Zaplanuj ten czas aktywnie i odwiedź Centrum Designu w trakcie Gdynia Design Days. Zobacz, jakie akcje i atrakcje proponujemy podczas 12. edycji, której motywem przewodnim będzie POLARYZACJA. 

Podczas 12. edycji festiwalu Gdynia Design Days między 6 a 14 lipca 2019 w gronie profesjonalistów i miłośników dobrego projektowania wypracujemy wspólnie nowe metody działania w obszarze designu i biznesu dla spolaryzowanej rzeczywistości. Poszukamy alternatywnych materiałów przyjaznych środowisku, przeanalizujemy możliwości lepszego wykorzystania sztucznej inteligencji z korzyścią dla użytkowników w dobie przeładowania informacjami, zastanowimy się nad przedefiniowaniem pojęć ekonomii wobec polityki, weźmiemy pod lupę ludzkie ciało jako źródło niewykorzystywanych dotąd surowców, a także zadamy sobie pytanie o znaczenie empatii oraz wiedzy o zdrowiu psychicznym i fizycznym istot żywych w designie.

Spotkajmy się jak co roku w Gdyni, mieście otwartym, dającym możliwość podjęcia mądrego dialogu, skonfrontowania sprzecznych poglądów, w zgodzie z interesami różnych grup społecznych. To tutaj tworzymy forum do debaty i wyciągamy wnioski, które wskazują kierunki dalszego działania. 

Szczegóły programu na stronie: 
www.gdyniadesigndays.eu

Zapisz się

zapisz