ppnt gdynia | centrum designu

Design EntrepreneurSHIP - poznaj zasady Design Management w praktyce!

Przed nami wielki finał projektu „Design EntrepreneurSHIP”. W lipcu podczas otwartej sesji uczestnicy będą mieli możliwość poznania zasad Design Management w praktyce pod okiem Kathryn Best, światowej sławy specjalistki w tej dziedzinie.

08-11 LIPCA 2014 – POZNAJ ZASADY DESIGN MANAGEMENT PODCZAS OTWARTEJ SESJI.

Otwarta sesja pokazująca model wdrażania procesu Design Management odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia w dniach 8-11 lipca 2014. W programie planowana jest prezentacja metody wdrażania designu opracowanej w ramach projektu „Design EntrepreneurSHIP- Integracja i edukacja studentów, absolwentów oraz MŚP w zakresie zarządzania designem”.

W okresie trwania projektu, czyli podczas 9 sesji treningowych prowadzonych przez światowej klasy prelegentów, partnerom w projekcie udało się opracować modelowy proces  wdrażania idei designu do firm w celu rozwoju nowego produktu, projektowania usług, a także rozwiązywania problemów. W efekcie uczestniczące firmy otrzymały zarys innowacyjnych rozwiązań mających na celu poprawę i rozwój działalności biznesowej. Udział w sesji w Gdyni to okazja do obserwowania modelu i nauki od ekspertów w tej dziedzinie. Proces Design Management bowiem koordynować będzie Kathryn Best, światowej sławy specjalistka. Poszczególne etapy wdrożenia poprowadzą m.in. Zuzanna Skalska, Pete Kercher, Martin Riber Andersen, Ralph Talmont i konsultantki z agencji True Creative ze Szwecji.

W programie atrakcje związane z odbywającym się równolegle największym letnim festiwalem designu w Polsce - Gdynia Design Days. Więcej informacji na: www.gdyniadesigndays.eu

Ramowy program wykładów otwartych i
wykaz prelegentów dostępne  są tutaj http://centrumdesignu.gdynia.pl/pl/press

Wykłady otwarte skierowane są do wszystkich odwiedzających! Zapraszamy!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Całość wydarzenia odbędzie się w języku angielskim.


11-12 LIPCA 2014 – KONFERENCJA DLA ORGANIZACJI ZWIĄZANYCH Z DESIGNEM POSZUKUJĄCYCH WSPÓLNYCH OBSZARÓW DO PROGRAMU 2014-2020

W dniach 11-12 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Design EntrepreneurSHIP- Integracja i edukacja studentów, absolwentów oraz MŚP w zakresie zarządzania designem” odbywający się w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013.

Celem spotkania jest:
-  wymiana doświadczeń w zakresie designu
poznanie wzajemnych oczekiwań co do podjęcia partnerstwa w przyszłych projektach finansowanych ze środków UE.


Przewidywana jest obecność zarówno lokalnych gości jak i 15 osób reprezentujących organizacje związane z designem działające na terenie programu Południowego Bałtyku (Niemcy, Szwecja, Dania, Litwa).

Wydarzenie poprowadzi dr Adam Jagiełło-Rusiłowski i Anna Kucharska – doświadczeni psychologowie, którzy w miłej atmosferze poprowadzą gry, pozwalając uczestnikom „przełamać pierwsze lody” i poznać swoje obszary zainteresowań co do partnerstwa w przyszłych projektach finansowanych w ramach programu 2014-2020.

Ramowy program konferencji dostępny jest tutaj http://centrumdesignu.gdynia.pl/pl/press (w języku angielskim)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Całość wydarzenia odbędzie się w języku angielskim.

Adres: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Centrum Konferencyjne PPNT Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia