ppnt gdynia | centrum designu

Behance PortfoReview – pokaż swoje portfolio

Behance Portfolio Review Gdynia to spotkanie umożliwiające wymianę myśli i doświadczeń w społeczności twórców. Udział w wydarzeniu daje okazję do publicznej prezentacji własnego portfolio oraz zainspirowania się dokonaniami innych projektantów. Spotkanie, organizowane przez Centrum Designu Gdynia, odbędzie się 17 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Behance Portfolio Review to ogólnoświatowe wydarzenie. W ramach tej inicjatywy na całym świecie odbędzie się ponad 500 spotkań dla projektantów. Gdynia po raz pierwszy będzie gospodarzem jednego z nich. Zaproszeni goście opowiedzą o swoich projektach, osiągnięciach, a także doświadczeniach, jakie zdobyli podczas pracy w sektorze kreatywnym.

Centrum Designu Gdynia zaprasza na spotkanie wszystkich zainteresowanych codziennością trójmiejskich twórców. Behance Portfolio Review Gdynia to okazja na przedstawienie tego, co najważniejsze dla projektanta, czyli własnego portfolio. Będzie ono nie tylko zauważone, ale też ocenione przez profesjonalistów. W efekcie umożliwi to zaistnienie w środowisku projektantów i zdobycie nowych inspiracji.

W trakcie wydarzenia przewidziane są prezentacje cenionych twórców i ekspertów a także merytoryczne dyskusje i innowacyjne warsztaty. Zwieńczeniem spotkania będzie głosowanie na najlepsze portfolio. Dla aktywnych uczestników tego spotkania, biorących udział w dyskusji przygotowaliśmy drobne upominki.

Behance Portfolio Review Gdynia to okazja do rozmowy z pomorskimi ekspertami z sektora kreatywnego. To spotkanie o randze światowej nie powinno być pominięte przez młodych i poszukujących inspiracji twórców.

Behance Portfolio Review Gdynia 17 maja 2014 r., godz. 19:00
Nowe Prototypownie Centrum Designu Gdynia
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia
ORGANIZATOR: Centrum Designu Gdynia
/PPNT Gdynia/Gdynia


Więcej informacji:
Paulina Kisiel
Centrum Designu Gdynia/PPNT Gdynia
p.kisiel@ppnt.gdynia.pl
tel. 058 698 22 33

www.centrumdesignu.gdynia.pl
http://www.meetup.com/BehanceReviews/