centrum designu gdynia

30 lipca otworzymy trzecią instalację miejską w ramach projektu Trawa do Rzeczy! 

TRAWA DO RZECZY - OTWIERAMY "ILOCZYNY"!

Ruszyła rekrutacja do drugiej edycji projektu GDYNIA KREATYWNA. Na zgłoszenia przedsiębiorców działających w branży kreatywnej organizatorzy czekają do końca maja.



Gdynia Kreatywna 2 - zgłoś się do końca maja!

Wydarzenie ma na celu przedstawienie w praktyczny sposób zagadnień z zakresu prawa autorskiego oraz prawa własności przemysłowej, które bezpośrednio wpływają na jakość i pewność pracy twórców i projektantów.

Konferencja "W sprawie autorów"

W jaki sposób design może poruszać emocje i podsycać aspiracje? 11 czerwca zapraszamy młodych designerów na interdyscyplinarne warsztaty na temat roli jaką pełnią wartości  w projektowaniu.

DESIGN + Rola wartości w procesie podejmowania decyzji projektowych.

Centrum handlowe –  Aby funkcjonowało, musi być dobrze zaprojektowane, nie tylko w kontekście architektury, ale także organizacji. 

Projekt Riviera

Dlaczego warto wyjść poza lokalny rynek i jak rozpocząć sprzedaż na cały świat? Jakie akcje marek odzieżowych i lifestylowych są najciekawsze? Porozmawiamy o tym podczas czwartego spotkania z cyklu MODA, na które zapraszamy 27 kwietnia.

MODA: Ecommerce 3.0 – jak sprzedawać modę online, aby odnieść sukces?

KONKURS - KSZTAŁTOWANIE PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

Tegoroczne hasło festiwalu Gdynia Design Days odwołuje się do historii Gdyni, która w tym roku obchodzi swoje 90-lecie. Miasta ważnego, strategicznego i wyjątkowego.

Znamy hasło tegorocznej edycji festiwalu Gdynia Design Days!

Od 4 do 28 lutego w Centrum Designu Gdynia ponownie zagości Akademia Pana Technika!

Akademia Pana Technika - kolejna odsłona

Nagroda Specjalna Centrum Designu Gdynia dla firmy Whizbrand!

LIDER PPNT GDYNIA - nagrody przyznane

19 grudnia 2016 r. zapraszamy na wernisaż prac małych studentów Wydziału Artystycznego oraz warsztaty z tworzenia niezwykłych ozdób świątecznych.

„Każde dziecko jest artystą”

Jak skutecznie rozpocząć współpracę z prasą, radio i telewizją? Co zrobić, żeby o nas pisali? Na te pytania odpowiemy podczas kolejnego spotkania z cyklu „MODA – jak odnaleźć się w branży?“.

MODA: pierwsze kroki we współpracy z mediami

Konferencja „Rewolucjoniści. Miasta Uzdrawiane”.

Konferencja Rewolucjoności. Miasta Uzdrawiane

4 urodzin Centrum Designu Gdynia rozpoczynamy 27 listopada br. wernisażem wystawy „Między budynkami – wystawa w procesie”. W programie nie zabraknie miejsca na wymianę doświadczeń i wspólne projektowanie.

4. urodziny Centrum Designu Gdynia

Na podstawie raportów, obserwacji i spacerów badawczych projektanci z DESK. Design Kolektyw wyłonili 6 zagadnień charakterystycznych dla dzielnicy Witomino.

Między budynkami- wystawa w procesie

24 h Między Budynkami to możliwość stworzenia rozwiązań projektowych, odpowiadających na 6 wyzwań z jakimi mierzą się mieszkańcy gdyńskiego Witomina. 

Challenge projektowy

Centrum Designu Gdynia oraz organizacja EIDD zapraszają do udziału w otwartym naborze projektów do międzynarodowej wystawy Design For All 2015.



"Cities for All" - międzynarodowa wystawa Design for All

To już druga ogólnopolska edycja Design Thinking Week. W tym roku pod hasłem „INSPIRE-CREATE-INITIATE. WITH PEOPLE FOR PEOPLE!”.

Design Thinking Week 2015

Wystawa „Moje Miasto” Ewy Pietrzak to cykl wielkoformatowych obrazów łączący malarstwo z architekturą.

Wystawa „Moje Miasto”. Malarstwo Ewy Pietrzak

Zapraszamy 21 października do Centrum Designu Gdynia na drugie spotkanie z cyklu "MODA – jak odnaleźć się w branży"!

MODA: Produkcja sesji zdjęciowych - jak to działa?